Fórum

PortalHomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Kávézó avagy korlátlan beszélgetés

Go down 
SzerzőÜzenet
lillaclub
Admin

TémanyitásTárgy: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Vas. Júl. 28, 2013 2:33 am

Ugye ti is szerettek egy kávé mellet beszélgetni? Ebben a topicban ezt nyugodtan megtehetitek. Hozzátok a süteményt és a csészét majd üljetek le a fórum asztala elé és kezdjetek el csevegni! Ugyanis ezt a témát a korlátlan és minden irányba elmenő beszélgetéseknek alkottam. Remélem jó kis társalgások fognak itt folyni.

Üdv:
lillaclub
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Rin
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Vas. Júl. 28, 2013 8:50 pm

Nagyon szeretem a kávát. Ma reggel is úgy kezdtem a napomat, hogy kiszédelegtem a konyhába, melegítettek kávét (közbe megmértem a vérnyomásomat 75 jó hogy össze akartam esni út közben....) Nagy bögrémbe csináltam egy extravagáns erős koffein tartalmú kapucsínót, és nekiálltam a fórumnak. Lehetett volna változatosabb is, pl tv vagy újság XD

De gondoltam, valamit elindítottam, akkor keményen rá kell feküdni, hogy eredménye is legyen.

Apropó lillaclub: A csábításból jeles oldaláról mikor hozod át a játékosokat?

Felhasználó profiljának megtekintése http://coffee.hungarianforum.com
lillaclub
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Hétf. Júl. 29, 2013 1:09 am

Egynek (bizonyos komakun-nak) már szóltam. Ő fel is regisztrált. Igyekszem majd néhány másik emberrel is megosztani a linket hogy több tagú fórummal álljunk szemben ezután.
komakun

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Hétf. Júl. 29, 2013 9:26 am

Itt volna az a bizonyos komakun. Nagyon tetszik az oldal szépen meg lett csinálva. Remélem hamarosan bővül a társaság is.
lillaclub
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Hétf. Júl. 29, 2013 10:09 am

Szia komakun!
Maffia

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szer. Júl. 31, 2013 3:27 am

Én is a csábításból jelesről jöttem. Nekem is lillaclub ajánlotta. Tovább adom én is néhány embernek. Very Happy
És lenne egy kérdésem, ha szabad. Hogy tudok én is olyan képet beszúrni? Lehet, hoyg nagyon egyszerű, de nekem nem sikerült. Előre is köszi a válszt.rabbit 
Rin
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szer. Júl. 31, 2013 5:28 am

Hozzászólásban képet így:

[img ] link [/img ]

komakun

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szomb. Aug. 03, 2013 2:02 am

Hello mindenki?

Ki megy a repülőnapra kecskemétre?
lillaclub
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szomb. Aug. 03, 2013 2:13 am

komakun:
Engem elrángattak a szülők.

Repülőnap
komakun

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Csüt. Aug. 29, 2013 8:30 am

Hát a repülőnapra én is elmentem. Önszántamból. Razz 
lillaclub
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Kedd Okt. 01, 2013 5:04 am

Önszántiból? Jó neked akkor. Surprised 

Kinek hogy megy a suli?
Rin
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szer. Okt. 02, 2013 4:55 am

Sziasztok. A Blood Clan oldal szerkesztőket keres Very Happy
Érdeklődni az oldalon lehet

http://blood.allgoo.us
lillaclub
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szomb. Okt. 05, 2013 2:00 am

Blood Clan? Érdekes oldal de valami zavar benne.
Rin
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szer. Okt. 16, 2013 9:44 pm

Mi az ami zavar benne? kíváncsi vagyok Wink ha gondolod PM-be is elküldheted.
lillaclub
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Csüt. Nov. 14, 2013 4:08 am

Hogy is mondjam...nagyon "elit liga" hatású az egész.
Azuy

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Hétf. Nov. 18, 2013 9:17 pm

Elit liga? hmm... inkább arról van szó hogy a csapat magja nagyon régóta van együtt. És szó-szó tény, hogy kell a vérfrissítés Very Happy

Majd lesz időm összeszedem magam, kicsit alakítgatok az oldal alapkörein, hát ha csábítóbb lesz Wink

Az oldal célja - amonyan baráti közösséget összehozni
hazumi

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Szer. Nov. 20, 2013 4:17 am

Lehet én is ránézek hamarosan az oldalra. Kezd érdekelni.
Azuy

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   Csüt. Nov. 21, 2013 4:00 am

Decemberben lesz 5 éves az oldal. Hihetetlen Very Happy van még ilyen veteránkorú oldal?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kávézó avagy korlátlan beszélgetés   

Kávézó avagy korlátlan beszélgetés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal